Nadčasové farby v dámskej móde

Elegantná, nadčasová…MODRÁ

Farbou roka 2020 sa stala klasická modrá ( Classic Blue), tento už na prvý pohľad príťažlivý, upokojujúci odtieň hraje hlavnú úlohu nie len vo svete módy no tak isto aj v architektúre a interiérovom dizajne.

Táto farba prináša sebaistotu, upokojenie, energiu a viete ju šikovne kombinovať s mnohými inými farbami. Klasická modrá sa hodí ku každému tónu pleti preto sa jej nemusíte obávať.

Skvelou jarnou či letnou kombináciou farieb je modrá s bielou či striebornou.

Jej krása spočíva práve v jej jednoduchosti, veď menej je niekedy viac.

Ďalšou unikátnou farbou, ktorá túto jar/leto nesmie vo vašom šatníku chýbať je Bizajská zelená, ktorá pôsobí sviežo no zároveň vysoko elegantne. Dámske oblečenie musí hýriť trendy farbami. Nezabudnime aj na Korálovú Ružovú – romantická dievčenská farba alebo jemnú žltú v odtieni Sunlight, ktorá je tlmená no predsa živá a zaručene oživí každý váš outfit.

Ak obľubujete skôr tmavšie odtiene máme tipy aj pre vás!

Farba Korenistej Škorice ( Cinnamon Stick) s jej oranžovo-medenými podtónmi jednoznačne podtrhne eleganciu vášho outfitu. Je ľahko kombinovateľná s kovmi a svetlými tónmi farieb.

Hlboká farba hroznového kompótu pôsobí tajomne no pravým módnym priekopničkám je už roky dôverne známa. V kombinácii so živými farbami vytvára obraz mladosti či nostalgie. Vyvoláva príjemné pocity a v kombinácii s tmavými tónmi farieb vznešene a elegantne. Tento nezvyčajný odtieň fialovej si okamžite získal naše srdcia. Nezabudnime na Mosaic Blue éterický odtieň modrej , letná ľahká no zároveň hlboká farba, ľahko kombinovateľná, najlepšie so živými pestrými farbami.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *