Čo bude IN túto jar??

Každá módna priekopníčka sa snaží držať krok s módou a svoje oblečenie prispôsobiť tomu, čo sa v tom čase nosí. Určite aj vy poznáte dlhé chvíle strávené listovaním módnych časopisov za účelom zistiť čo je trendy, akých pravidiel sa držať alebo ako by mal vyzerať váš šatník. Pozorne sledujete rady stajlistov a výtvory známych návrhárov. Dovoľte nám vaše bádanie uľahčiť. Počas tejto jari sa držte metalických farieb, priesvitných tkanín, výrazných farieb či flitrov.
Nebojte sa experimentovať! Prekročte hranice.
Puzdrové sukne a asymetrické tričká? Určite áno. Doladiť to môžete sakom alebo decentnou rifľovou bundou.
Skvelou kombináciou môžu byť aj romantické šaty spolu s motorkárskou bundičkou, bomberkou alebo krátkou koženkou.
Pre dámy,ktoré nedajú dopustiť na eleganciu odporúčame farebné saká, sakové šaty a samozrejme jarné kabáty, ktoré dopĺňajú elegantný vzhľad. Veľmi populárne sú kabáty s predným prekladaným zapínaním na patentku,vyskúšajte to aj vy. Širokú ponuku jarných kabátikov nájdete na našom e-shope.
Každú jar sú populárne kvetinové vzory a potlače a to sa nemení ani teraz. Kvetinky totiž dodajú vášmu looku romantickosť a nežnosť.
Pestrá jar si želá pestré farby,vzory a doplnky.
Priesvitné tkanivá, flitre,metalické farby, vzory vyšívaných kvetov, to vo vašom šatníku určite nesmie chýbať rovnako ako aj doplnky z plastu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *